Samsun Armada Kız Öğrenci Yurdu

Samsun Armada Kız Öğrenci Yurdu
Fonksiyonel ve Konforlu Odalar , Dinlenme ve çalışma imkanlarınızı kusursuzca sağlayan olanaklar, Titizlikle üzerinde durduğumuz Güvenli bir Ortam…

Yurdumuzun bütün odalarında ; Banyo/ WCÖzel tasarımlı oda eşyaları ,Yatak Elbise dolabı , Çalışma masası ,Ofis sandalyesi, Klima, Kablosuz internet yayını, Dışarıdan aramalara açık telefon, 24 saat sıcak su, Merkezi ısıtma Yangın alarm sistemi, Nevresim takımı, yorgan ve yastık yurt yönetimi tarafından verilmektedir.
Yurdun genel temizliği hergün düzenli olarak yapılmakta,Odalardaki banyo /wc ‘leri hergün temizlenmekte, Odaların genel temizliği haftada birgün yapılmaktadır, Nevresimler iki haftada bir personelimiz tarafından değiştirilmektedir.
ADRESİMİZ:

Armada Kız Öğrenci Yurdu
Adres: Atatürk Bulvarı No: 54 (il jandarma çapraz karşısı) Atakent/Samsun
Tel: 0.362.439 05 92
GSM: 0.546.834 42 92

Samsun Armada Kız Öğrenci Yurdu” üzerine 2 düşünce

  1. ayşe

    ben armada1 yurdunun tek kişilik odasında kaldım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. yurdun çok borcu var, ayağınıza kalın çorap giyin mi demediler. yurt kışın buz gibi oldu, kaloriferleri ben arıyodum, zorla yakıyolardı,ayrıca daha soraya doru bozuldu demeye başladılar!!internet1yıl boyunca hiçbir zaman olmadı.enalt kata inince çekiyodu!!odaların hiçbirinde yoktu!bütün bir yıl boyunca..daha birçok şey..arkadaşlar kısaca kesinlikle gitmeyin bu yurda..hangi yurda gidelim derseniz bilemem ama devlette kalın daha ii.böle yerlere yalandan para yedirmektense devlette olup az para verip biras daha sıkıntı çekmek daha iyidir.bu yaşadıklarımı geçen sene yaşadım ben, yani yıl2010-2011 arası. ÖNERMİYORUM GİTMEYİN!armada1, armada2 den çok daha kötü, klima yok diye 20tl daha uygun dediler,alakası bile yok,odalar ısınmıyor!ben ve arkadaşlarım hep tek kişiliklere çıkmıştık,bütün bir kış üşümekten,sinirlenmekten bıkmıştık. çok şükür kurtulduk..

  2. ayşe

    sesini çıkarmayan bazı arkadaşlar burda yok ya bende tek kişilikteydim, iyiydi bilmem ne diyebilir.. inanmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>